Meny
Velg Gruppe/Instrument Framside
Besøksadresse: Ola Barkveds vei 16 4340 Bryne Telefon: 51 77 64 10 / 473 01 209 Send e-post til oss
Postadresse: Postboks 38 4349 Bryne Telefon: 51776410 Send e-post til oss
Redaktør: Guri Årsvoll
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2021><<
februar 2021
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er alle våre tilsette:

Guri Årsvoll
Rektor
Underviser klarinett og saksofon
47301209
guri.arsvoll@time.kommune.no (Send)
Øyvind Bøylestad
Assisterande rektor. IKT-ansvar.
Underviser piano og 10.trinnband. Prosjektleiar og musikkansvar 10.trinnproduksjon.
99629575
oyvind.boylestad@time.kommune.no (Send)
Kari Kaald Reiten
Underviser piano og Bankers. Interpretasjon og elevakkompagnement.
Fagansvar Fredagskule. Prosjektansvar Songskattane Dks. Pianist Trio Triol, Dksp.
90810346
kari.kaald.reiten@time.kommune.no (Send)
Cecilie Hadland
Underviser ballett og jazzdans
Fredagskule. Koreografi 10. trinnproduksjon. Verneombud
92645255
cecilie.hadland@time.kommune.no (Send)
Heidi Strand Harboe
Underviser Skapande skriving
Manusansvar 10.trinnproduksjon
47895960
heidi.strand.harboe@time.kommune.no (Send)
Rigmor Elise Hauge
Underviser song og korgruppe
41623309
rigmor.elise.hauge@time.kommune.no (Send)
Victor Molodozhan
Dirigent og instruktør Bryne skulekorps
http://www.bryneskulekorps.no/
94038898
victor.molodozhan@time.kommune.no (Send)
Arfon Owen
Underviser piano. Dirigent og instruktør Lye skulekorps. Dirigent Frøyland skulekorps,
Fredagskule
98044939
arfon.owen@time.kommune.no (Send)
Torill Bøylestad
Underviser song og Bankers. Fast vikar ekstra songelevar og korgruppe vår 2021
Korleiar Songskattane, Dks. Musikkterapeut.
95928737
torill.boylestad@time.kommune.no (Send)
Sissel Ruud
Underviser Kunstfag
Fredagskule. Kunstfagprosjekt Dks. Scene, kulisse, rekvisitt 10. trinnproduksjon
95225427
sissel.ruud@time.kommune.no (Send)
Ole Edvard Borse
Underviser gitar, el.gitar, el.bass og band
Fredagskule
95270783
ole.edvard.borse@time.kommune.no (Send)
Elin Underhaug Kanu
Underviser piano
90945278
elin.underhaug.kanu@time.kommune.no (Send)
Ulvi Hasanli
Underviser fiolin og samspel JUSI - Jæren ung symfoni
Fiolinist Trio Triol, Dksp
40384124
ulvi.hasanli@time.kommune.no (Send)
Birgitte Berg Njå
Underviser ulike messinginstrument. Dirigent og instruktør Rosseland skulekorps. Instruktør Bryne skulekorps .
Musiker trompet i JÆSO - Jæren symfoniorkester. Tillitsvald for CREO.
47232729
birgitte.berg.nja@time.kommune.no (Send)
Mina Kristine Ravndal
Underviser ulike messinginstrument. Instruktør Frøyland skulekorps. Instruktør Rosseland skulekorps.
Musiker trombone i JÆSO - Jæren symfoniorkester
47288079
mina.kristine.ravndal@time.kommune.no (Send)
Siri Vasshus
Underviser ballett og jazzdans
47623249
siri.vasshus@time.kommune.no (Send)
Åsa Lindroos
Underviser fløyte og akustisk samspel. Fredagskule
Fløytist Trio Triol, Dksp. 10. trinnproduksjon.
asa.caroline.lindroos@time.kommune.no (Send)
Karin Hodne
Underviser drama/teater
Instruktør og regi 10.trinnproduksjon. Prosjektleiar NORDEA-prosjektet
46450631
karin.hodne@time.kommune.no (Send)
Lillian Hjørnevik
Underviser piano
41294312
lillian.hjornevik@time.kommune.no (Send)
Paul Erik Søderqvist
Underviser gitar, el.gitar, el.bass
ekisoderqvist@gmail.com
41327777
paul.erik.soderqvist@time.kommune.no (Send)
Bent Yngve Kvam
Underviser slagverk og band. Permisjon skuleåret 2020-2021.
Musiker Songskattane, Dks.
45403122
bernt.yngve.kvam@time.kommune.no (Send)
Magnar Helland
Underviser slagverk og band. Instruktør alle skulekorpsa. Vikar skuleåret 2020/2021
Fredagskule
99028690
magnar.helland@time.kommune.no (Send)
Signe Irene Time
Underviser song.
Fast vikar vår 2021.
99155688
signitime@gmail.com (Send)
Sindre Fjetland Øgaard
Underviser song.
Fast vikar vår 2021.
91660702
Sindre.oegaard@gmail.com (Send)